אולמות אירועים בנתניה

אולמות אירועים ברחובות

אילו סוגי אולמות אירועים ברחובות קיימים?

רחובות מהווה יעד אטרקטיבי לאלו, הרוצים לערוך אירוע באזור המרכז, ויחד עם זאת להינות מהמחירים, המוצעים באזור הדרום, הקרבה של רחובות לצירי תנועה מרכזיים, ושפע האופציות המוצעות בתחום, הרימו את רמת הפופולאריות של אולמות אירועים ברחובות. אילו סוגי אולמות אירועים ברחובות קיימים?

אולמות אירועים בטבע

אין זה סוד, שאירועים בטבע הפכו למבוקשים מאוד, בשנים האחרונות, האווירה הרומנטית, הקצב האיטי, הרצון לערוך את טקס החופה, קריאת הדרשה או אולי קבלת הפנים תחת כיפת השמיים, והזמנה למרחב, שדומה ברובה לחצר וילה יוקרתית, מביא רבים לבחור דווקא באולמות אירועים, המציעים חווית אירוע, הקרובה לטבע.
אולמות אלו מתאפיינים בחצר או במרפסת גדולה, צמחייה גבוהה, ושפע של מרחב לאירוח ולהתרגעות. בעונות החורף, המתחם, בדרך כלל, נסגר, אך האווירה המרווחת נשמרת.

אולמות אירועים ברחובות- קטנים

לאלו מאתנו, המעוניינים לחגוג באינטימיות, להכיר כל מוזמן ולשלוט טוב יותר על האירוע, רחובות מציעה אולמות לאירועים קטנים של עד 200 משתתפים. אולמות אלו יכולים בהחלט להיות ממוקמים במרכז העיר או באזור התעשייה, הסמוכים לצומת בילו או לאזור מכון ויצמן. אולמות אלו מעוצבים, באופן כזה, שמאפשר פיזור טוב של מקומות הישיבה בחלל, ומעניקים תחושה של מרחב, ברוב המקרים, מערכת הסאונד, המולטימדיה והתאורה יהיו משוכללות מאוד, ויספקו חווית האזנה וצפייה, שאין שניה לה. קבלת הפנים נערכת, בדרך כלל, בחצר סמוכה, תחת כיפת השמיים לצד גינה מטופחת ובאווירה אקסקלוסיבית ורגועה.

אולמות אירועים ברחובות- בהתאמה לאירועים עסקיים

רחובות הפכה, בשנים האחרונות למרכז הייטק ופיתוח מוביל, חברות תרופות מובילות הקימו בה סניפים, מכוני המחקר, המתקדמים בארץ ממוקמים בה, חברות תעשייה, ייצור, פיתוח וחדשנות הפכו אותה לבית ראשון. אין זה פלא, שבשנים האחרונות נוספו לרחובות גם מלונות עסקיים, המציעים אירוח קרוב, ככל הניתן, ללב הפעילות העסקית עם אווירה ייחודית ורגועה. עסקים רבים, המעוניינים להתקשר אל אולמות אירועים ברחובות יופתעו לדעת על כמה אלו מותאמים לצרכים שלהם, בין אם מדובר על מסכים גדולים, אשר מאפשרים להם להקרין סרטוני תדמית והסברה, בין אם מדובר על חווית אירוח מקצועית, שף פרטי, ואווירה יוקרתית, ובין אם מדובר על הכנת המתחם עלפי רצונם והצרכים העסקיים. קרבת אולמות האירועים אל לב ליבה של העשייה מאפשר לעסקים להמשיך ולשמור על קשר עם "העורף" וליהנות מתחושה של ניתוק, הכי קרובה למשרד.

לסיכום, אולמות אירועים ברחובות מהווים פתרון אופטימאלי במחיר הגיוני לאירועים פרטיים ועסקיים, החל מאירועים באווירה טבעית למרגלות גינות פורחות ומטופחות, המשך באירועים קטנים עד 200 מוזמנים, וכלה באירועים עסקיים, המבקשים לשמר את הקרבה למטה שלהם.

 

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם