אולמות אירועים בראשון

אולמות אירועים בראשון לציון

כיצד לחסוך בעלויות החתונה?

75,000 ₪, זה המחיר הממוצע של חתונה הנערכת באחד מתוך עשרות אולמות אירועים בראשון לציון לכ 350 מוזמנים בעונת החורף. המחיר כולל את הוצאות אולם, התשלום לספקים, חנייה לאורחים, אטרקציות לרחבה ולקבלת הפנים, שמלת הכלה ( בחבילה סטנדרטית), חליפת החתן, ואפילו פינוקים ביום הכלולות? ממה מורכבות הבחירות, יצרנו עבורכם מדריך קצר, שיסייע לכם להוזיל את עלויות החתונה.

הבחירה הראשונה: אולם אירועים

אחד המרכיבים, שישפיעו באופן משמועתי על תקציב החתונה שלכם בא לידי ביטוי בבחירת האולם בו ייערך בו הוא ייערך. מחיר ממוצע של מנה באולם אירועים בתל אביב עומד על 275 ₪ בעונת החורף, והוא כולל רק את המנה בלבד. לעומת זאת, כאשר משווים אולמות אירועים בראשון לציון, מגיעים למחיר מנה העומד על 240 ₪- 280 ₪ אבל הוא כולל בתוכו בדרך כלל גם את החנייה מחוץ לאולם ולעיתים גם את מחיר הבר, התאורה, מערכת ההגברה. מדובר בחיסכון משמעותי של עשרות אלפי שקלים, וזאת רק בזכות זאת, שהדרמתם טיפה מהמרכז ובחרתם לבחון אולמות אירועים בראשון לציון.

הבחירה שניה: עיצוב DIY- DO IT YOURSELF

ההוצאה הממוצעת על עיצוב אירועים עומדת על 6500 ₪, והיא כוללת עיצוב מרכזי שולחנות ועיצוב חופה, כאשר עלות למרכז שולחן אחד עומדת על טווח של 50 ₪- 250 ₪ תלוי באלמנטים המשולבים.
את העלות הזאת, אתם יכולים לחסוך, ואף להוסיף לאירוע את המקום האישי שלכם לביטוי.
כיצד? תוכלו לקחת השראה מלוחות DIY של עיצוב אירועים דרך הרשת החברתית פינטרסט או בהקלדת table event decoration במנועי חיפוש אינטרנטיים. מצאתם רעיון, שמצליח לדבר אליכם? גייסו את החברות הטובות, ואולי אפילו תוכלו לעשות זאת במסגרת מפגש חברתי או אפילו כחלק ממסיבת הרווקות, וצרו ביחד קישוטי שולחן, תוכלו לצבוע בקבוקים בספריי או בצבעים מדליקים, ליצור אוריגמי ולרכוש בעצמכם עציצים ממשתלות, המוכרות לגננים- החיסכון שלכם- כמה אלפי שקלים, שאותם תוכלו להשקיע בסופשבוע קצר בחו"ל או בשדרוג אחר.

הבחירה השלישית: שמלת הכלה

סעיף נוסף, שמכביד על התקציב שלכם הוא הסעיף של שמלת הכלה ואולי יש לומר, כמה שמלות כלה. סעיף זה יכול להגיע גם ל25,000 ₪, תלוי במעצב ובסוג הבד. אין ספק, שמדובר על הוצאה כבדה מאוד. גם בעלות זאת תוכלו לחסוך בכמה דרכים: כיום ניתן למצוא שמלות כלה יד שניה בירידי כלות במרכזי הקניות הגדולים, הירידים הללו מתפרסמים בפורטלים, העוסקים בנושא, מחירי השמלות שם מגיעים לכמה אלפי שקלים בודדים, ובתוספת תיקון והתאמה אצל תופרת לא יעברו את ה5000 ₪.
לאלו המעוניינות ליצור שמלה מ-0, ויכולות לתור אחר הבדים המתאימים, עלות שמלה בהכנה עצמית מא' ועד ת' תאמיר ל 3000 ₪. מעבר לכך, קיימות קולקציות שמלות כלה בסגנון אוורירי ומשוחרר יותר אצל מעצבות פרטיות, שמתחילות מ750 ₪ עד 2000 ₪ ומתאימות במיוחד לחתונות אורבניות, שיכולות להתקיים בכל אולמות אירועים בראשון לציון.

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם