אולמות אירועים בנתניה

אילו סוגי אולמות אירועים בנתניה קיימים?

נתניה שוכנת לאורכו של הים התיכון ומציעה שפע של סגנונות לחגוג את האירוע שלכם, החל מאולמות אירועים על הים עצמו באזור פולג, ועד אולמות לאירועים אורבניים עם כל הנוחות של העיר.
יצאנו לבדוק אולי סוגי אולמות אירועים בנתניה קיימים.

אירוע על הים

אירוע על הים הוא חלומם של רבים, הרוח הנעימה, שמלטפת את הפנים ,ריח המלוח, שאון הגלים, והאווירה המשוחררת המזכירה ריזורט או חופשה, מהווה גורם פיתוי משמעותי לכל המוזמנים.
אולמות אירועים בנתניה, המציעים אירועים על הים כוללים קבלת פנים בסגנון משוחרר, שפע של פינות ישיבה מגוונות, המעודדות שיח פתוח ומעגלי, דק נפלא, וכמובן חוף פרטי. כל זה מבלי לוותר על פינוקים של אולם ממוזג עם מערכת מולטימדיה חדשנית.

המושב הכי קרוב לעיר

אולמות אירועים בנתניה כוללים גם את אזור מושבי השרון. למשל צורן או תל יצחק, שמציעים את השילוב המופלא של אירוע כפרי, עם כל הנוחות והקרבה למרחבים אורבניים ולצירי תנועה מרכזיים, וכמו כן אזור אבן יהודה, בקרבת חוף פולג. אולמות אלו מהווים הזדמנות נדירה לחגוג בסגנון יוקרתי ועם אווירה נעימה של כפר. קבלת הפנים וחופה נערכות במרחב פתוח וירוק מוקף בדקלים ואורנים, עצי זית מקומיים ובוסתנים, שלצידו ניצב אולם האירועים היוקרתי, המעוצב בסגנון מודרני. אולמות אירועים בנתניה ובאזורה, מאפשרים לכם לחגוג כמו מלכים באווירה פסטורלית, ששמורה רק לאזור זה שבשרון.

אירועים קטנים ואירועים גדולים

אולמות אירועים בנתניה מתאימים לאירועים בכל היקף, כאשר אירועים גדולים נחגגים, בדרך כלל, באולמות מובנים, המשמשים גם כמרכזי כנסים, ואילו אירועים קטנים בטווח של 100-150 מוזמנים נחגגים, בדרך כלל באזור המלונות. במקרה זה, בעלי השמחה נהנים פעמיים. ראשית, הם נהנים מסביבת אירוע יוקרתית, ומצוות עתיר ניסיון, אשר מתפעל את האירוע באופן מופתי, ובשנית, בדרך כלל, ניתן לקבל הנחה או אפילו לילה חינם באחד מהמלונות, המשמשים גם כמתחמי אירועים.
חשוב לציין, שישנם מקומות בהם הכניסה לאולם נפרדת מהכניסה למלון, מה שמקנה פרטיות מלאה לאירוע. מעבר לכך, מלונות רבים, אכן שוכנים באזור יוקרתי, הסמוך לים, ולכן אתם נהנים מלוקיישן מנצח.

גני אירועים

קונספט נוסף, שמאוד הולם את אזור השרון , הוא גני אירועים, אשר משמשים למעשה אולמות אירועים בנתניה. גני האירועים הללו מאפשרים לערוך אירועים בהיקף מאות משתתפים, ואפילו מעל 1000 תלוי במקום. מעוצבים בסגנון יוקרתי, ומציעים חוויה קולינרית עשירה. לגנים אלו קיימים פתרונות מובנים לחורף, כך שניתן בהחלט להשיג אווירה של גן, כאשר בחוץ הגשם שוטף את הרחובות.

אולמות אירועים בנתניה מעניקים הזדמנות לערוך אירועים בכל סגנון: אירועים על הים, אירועים כפריים, אירועים יוקרתיים ואירועים אורבניים, ובתמורה גבוהה מאוד למחיר הנגיש, ביחס לאזורי המרכז.

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם

גלילה לראש העמוד