אולמות אירועים במרכז

אולמות אירועים במרכז

חתונה אורבנית עושים באולמות אירועים במרכז

בשנים האחרונות נכנס מושג חדש לעולם החתונות- חתונה אורבנית, חתונה, שקוראת תיגר על סגנון האירוע המסורתי, ומציעה משהו אחר, עם מקום רב לפרשנות אישית, מהי חתונה אורבנית? ומדוע אולמות אירועים במרכז הם המקום האידיאלי ליצור אותה?

מהי חתונה אורבנית?

חתונה אורבנית, היא למעשה חתונה מודרנית, ואם אפשר ללכת אפילו רחוק יותר, החתונה של דור ה Y צעירים, שנולדו משלהי שנות השמונים עד שלהי שנות התשעים. אבל לא רק, גם אנשים עם חוש אסתטי ואופנתי, שירצו לשלב את כל הטרנדים החמים. דור ה Y הוא דור, שמחפש משמעות, את האמירה האישית שלו, ואת החיבור שלו לקונספט, ואת זה בדיוק חתונות אורבניות באות להגדיר. הקו המנחה הזה עובר בבחירת שמלת הכלה, שבדרך כלל תעוצב בסגנון בוהו שיק, כלות אורבניות נוטשות את נעלי הסטילטו הגבוהות, ונוחתות לקרקע עם כפכפים נוחות (או משהו קצת יותר מהודר, אבל עם טוויסט של צבע, סגנון ומרקם) הכלות האורבניות, לא ששות לשמלה המפוארת ביותר, אלא לשמלה המחמיאה ביותר, זאת שירגישו בה נח.

ומה לגבי החתן?

חתנים אורבניים מגיעים עם מודעות לעולם הסטייל, ובוחרים בחליפות בגוון אחיד, בתוספת ווסט או פפיון, משהו שמגדיר אותם. הם לא יתרחקו מהסגנון הקלאסי, אבל אין ספק, שהם יוסיפו לו כמה תבלינים משלהם.

עיצוב אולמות אירועים במרכז

אמרנו כבר הגדרה אישית ומשמעות? כי בחתונות אורבניות, ובמיוחד כאלו,שנערכות במיקום כמו אולמות אירועים במרכז, יש המון מקום לסגנון אישי ואמירה. סגנון, שיבוא בעיצוב ספורדי, נונשלנטי, אולי "מבורדק" מההתחלה, פינות ישיבה, שפרוסות במרחב, ומאפשרות לאורחים לבחור. כן לבחור, זאת מילת המפתח בחתומות אורבניות, שנערכות במקום אולמות אירועים במרכז. יש המון מקום לבחירה, במנות, בעיצוב, בסגנון, במתנות, בתמונות, באטרקציות של החתונה, יש קצת מהכל, ואיכשהו זה משתלב נפלא, בהלימה אחת, כי בחתונות אורבניות קורה הקסם הזה של חיבור, שנוצר מאהבה ועוד אהבה.  

מדוע אולמות אירועים במרכז מהווים את המיקום האידיאלי לחתונות אורבניות?

אולמות אירועים במרכז הם נוף ילדות עבור אותם זוגות אורבניים, הכל קרוב, במרחק נסיעת אוטובוס, ומה יותר קרוב מאלו. אולמות אירועים במרכז, מאפשרים "לשחק" עם העיצוב" ולסגנן את המקום בהתאם לטרנדים האחרונים בעולם העיצוב, כמו למשל שילוב של גווני פודרה וזהב רוז בכלים גיאומטריים, שמחזירים נירות, סידור של פמוטים ובקבוקים הצבועים בגוון זהב או כסוף, בעבודת יד כמובן, כדי לתת מקום לביטוי אישי. אולמות אירועים במרכז מאפשרים לסגנן מחדש את הישיבה, וליצור מבחר של אופציות, שמעניקות בעיקר נוחות. אבל לא פחות חשוב, מה שניתן ליצור בזכות אולמות אירועים במרכז הוא סגנון טבעי ופשוט, סגנון של פעם, אשר מצליח עדיין לשמור על יוקרה

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם