אולמות אירועים כל מה שצריך לדעת

אולם אירועים- כל מה שצריך לדעת

איך להעסיק את הילדים באולם אירועים

אירועים בשעות הערב מהווים אתגר גדול עבור הורים, שבוחרים להגיע עם הפעוטות וילדיהם הקטנים לאירוע, ובעיקר כאשר מדובר על אירוע משפחתי, שכולם מחכים ומצפים לו. השעות המאתגרות, השינוי בשגרה הקבועה, והצורך לרצות את כולם, דורשים התייחסות ספציפית לתעסוקת ילדים ונוער, על מנת שכולם ייהנו, אספנו עבורכם 5 רעיונות מדליקים, שיעסיקו את הילדים שלכם באירוע, ויפנו אתכם לרקוד ולשמוח על רחבת הריקודים.

כל הילדים קופצים רוקדים בתוך אולם אירועים

אחת הדרכים לאסוף את כל הילדים ביחד לאטרקציה מלהיבה היא לשלב מתנפח או שתיים (בהתאם לקבוצת גיל) ופשוט לתת לילדים להוציא אנרגיה בריאה. אפשר למנות מבוגר או שניים בתורות, שישימו לב, שאכן השימוש במתקן נעשה כהלכה, ואפשר מראש להפריד לקבוצת גיל. ג'ימבורי מפנה את ההורים, שבוודאי יישארו עם עין פקוחה גם להינות מהכיבוד העשיר וגם משתיה קלה, בזמן שילדיהם נהנים אף הם.

אולם אירועים המעודד יצירה

אחת הדרכים המעניינות להעסיק ילדים היא באמצעות יצירה, ניתן לקבוע, בתיאום מול אולם אירועים, כמובן, קיר אחד, שישמש לציור וקשקוש, זה יכול להיות קיר מחיק, או קיר טושים, ואפילו גליל נייר גדול, שמכסה את רוחבו ועד מטר וחצי מגובהו. אנו מבטיחים לכם, תעסוקה ארוכה לילדים, שייהנו מהיצירה.

בנוסף, ניתן לשלב על שולחנות אולם אירועים גם ערכות יצירה לילדים. ערכות יצירה, שניתן לחלק בקבלת פנים, או להניח על שולחנות האירוח, הילדים ישמחו לנוכח השי הקטן שחיכה להם, יתאגדו ביחד סביב שולחן ויתחילו ליצור בהתרגשות רבה.
מה ניתן לשלב בערכות אלו?
למעשה, כל מה שניתן למצוא בחניות DIY  ( do it yourself)  מדבקות, דפי צביעה, פלסטלינה, חוטים קצרים, דבק, צבעים, טושים, עפרונות, חידות לקטנטנים ( חיבור ציור עם קווים, ציור לפי מספרים) כך שאתם מרוויחים שקט, והילדים מרווחים העשרה.

מקרינים סרט בתוך אולם אירועים

סרט היא אולי הפעילות הטריוויאלית ביותר, ילדים אוהבים סרטים, אבל הרבה יותר הם אוהבים לראות אותם ביחד. תאמו עם אולם אירועים פינה, שמוקצית לקולנוע "ביתי" בפינה יוצבו כיסאות, כורסאות או פופים, ויוקרנו מיטב הלהיטים האחרונים, "לשבור את הקרח" , "מואנה" ועוד.

מבוכים ודרקונים בתוך אולם אירועים

דרך נוספת ללכד את הילדים ולהעסיק אותם ביחד, שמתאימה יותר לבני נוער, היא באמצעות שולחן משחקי קופסא, טליסמן, הסוד, מונופול, מונופול כרטיסי אשראי, מבוכים ודרקונים, רמי, קלפים, 4 בשורה, טריוויה, נחשים וסולמות, צוללות ועוד. רכשו או השאילו כמה משחקים, ופשוט הניחו, אנו מבטיחים, שהקסם יבוא מעצמו.

ולבסוף, שלבו אותם באירוע, תוכלו לבקש מהתקליטן, שינגן 2-3 שירים מהסרטים האהובים, רקדו איתם ביחד, ותנו להם מקום אמיתי וקרוב לצדכם.

אהבתם את המאמר? העבירו אותו לבעלי אירוע, כדי שיוכלו לקבל השראה!

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם