אולם-אירועים-ברחובות

אולם אירועים ברחובות- טיפים ליום החתונה

טיפים ליום החתונה- באולם אירועים ברחובות

דמיינו לכם בוקר, בו אתם מתעוררים בחדר ממוזג ומרווח, מתפנקים בארוחת בוקר עשירה, ונהנים משהות מרגיעה בספא, דמיינו, שזה בוקר החתונה שלכם, היום האחרון להיותכם רווקים, ושניה לפני ערב מרגש במיוחד. עבור רבים יום החתונה, שונה בתכלית, וכולל לחץ ומתח רב, ניסיון של שנים ותמיכה במאות זוגות, לימדו אותנו דבר אחד או שניים על איך להפוך את יום החתונה ליום נעים. הכנו לכם רשימה של טיפים לחתונה.

יום החתונה מתחיל בערב שלפני

אחת הדרכים להפוך את יום החתונה שלכם לרגוע יותר, היא בכלל להתחיל אותו בערב שלפני. התנתקו מהסביבה הקרובה, המכרים, החברים ואפילו המשפחה, והזמינו לכם חדר בבית מלון בסמיכות למקום האירוע שלכם. בתל אביב, תוכלו להינות משפע של פינות אורבניות, המתחתנים באזורים דרומיים יותר כמו אולם אירועים ברחובות, יוכלו להינות ממלונות בוטיק, המשדרים אווירה רגועה בכל ימות השנה באזור פארק המדע.

לאכול לאורך כל היום

המתח, ההתרגשות, החשש, שהבגדים המפוארים יתלכלכו, האדרנלין המופרש בגוף, משכיחים מזוגות רבים את הצורך לאכול לאורך היום ולמלא את מאגרי האנרגיה. כך יוצא, שכאשר הם מגיעים אל אולם אירועים ברחובות הם כבר רוויים ולאים, ורק רוצים, שהיום יסתיים. כולנו נסכים, שזו לא בדיוק ההתחלה הנכונה לערב חתונה, ואין כלל סיבה להגיע למקום הזה. לכן ביום חתונתכם, הקפידו לאכול ארוחות קטנות לאורך היום. תוכלו להיעזר אפילו בסינר חד פעמי או חלוק אל בד (שתרכשו מבעוד מועד, על מנת לוודא, שהשמלה או חליפת החתן אינם מתלכלכים, ותמיד תוכלו לבקש מצוות אולם אירועים ברחובות להכין לכם מבעוד מועד את ארוחת הערב, כאשר תגיעו למקום.

להתארגן במקום אחד, ואם אפשר לפצל את יום הצילומים

את ההמלצה הזאת, כנראה, שלא תראו בכל מקום. הסיבה המרכזית, שיום הצילומים נערך בסמיכות לאירוע היא כלכלית בלבד. הרי לא נשלם פעמיים למלבישה, תופרת, מאפרת ומסרקת על מנת שתכין אותנו ליום הגדול. אנו ממליצים, אם אפשר, לפצל את הצילומים מיום החתונה, כך שתוכלו להשאיר לעצמכם יותר זמן להתגעגע וגם זמן לנוח ולהיערך לערב, שבמקרה הטוב יסתיים בחצות, ובמקרה הרע, יסתיים גם בשתיים או בשלוש לפנות בוקר (אם תערכו אותו במקום מתאים כמו אולם אירועים ברחובות) 

השאירו פרטים -ונחזור להתאים לכם אולם